Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye a Fairy Tail cimű animéne...

Ugye a Fairy Tail cimű animének lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés érkezett már, de tudtommal ismét egyéves szünetet tartanak, és nem fejezték be az animét. Tegnap viszont megijedtem, mivel utána néztem, és egyes fórumokon azt írják ezzel befejezték a Fairy Tail animéjét. A kedvencem, úgyhogy fontos lenne, ha tudnátok segíteni.

2017. máj. 29. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:
A Dragon Cry- ról tudok, de ezzel le i tudják a folytatást?
2017. máj. 29. 15:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nincs hír a folytatásról. De a manga hamarosan befejeződik, majd akkor talán.
2017. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nyilatkozták, hogy a mozifilm mellett dolgoznak még egy projekten. A mangából már csak 2 kötet van hátra, így valószínűleg annak a végén jelentik be az anime folytatását.
2017. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2., kicsit megnyugodtam, hogy akkor van rá esély...
2017. máj. 30. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én utánajártam, és mindenhol azt írják hogy 2017. szeptember 7-én fog jönni a harmadik é évad első része. Én is nagyon várom, biztos hogy lesz folytatása (legalábbis én úgy tudom)
2017. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiszem, hogy szeptemberben fog jönni a 3.évad.
2017. jún. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kamu hírek. Az a bizonyos "mindenhol" nem hivatalos infó...
2017. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anim4ever válasza:
Én úgy tudom, 2018 tavaszi szezonával fog kijönni a harmadik évad. Forrásom pedig a myanimelist.net ott pedig a szezonos animék között, ha keresel, akkor meg fogod találni ;) (Helyesírási hibákért elnézést :P)
2017. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anim4ever válasza:
Srry, félrenéztem..... A Later-nél van, de azt lehet tudni, hogy 2018-as
2017. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!