Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán mikor leszek "teljes...

Vaterán mikor leszek "teljes jogú felhasználó"?

Figyelt kérdés
Elutaltam az ehhez szükséges 100 forintot, le is könyvelték ma de még mindig nem tudok minden kategóriában hirdetni. Mit kell ilyenkor tenni?

2017. máj. 30. 11:37
 1/4 anonim válasza:
100%

A Vatera oldalán az eladói jogosultságot bankszámlaszámának ellenőrzésével tudja megszerezni. Ehhez rögzítse személyes adatainál a bankszámlaszámát. Fontos, hogy bankszámlaszámát helyesen adja meg, mert ha a megadott számlaszám hiányzik vagy hibás, fiókja nem fogja megkapni az eladói jogosultságot.


A bankszámlaszám rögzítését követően utaljon át 100 Ft-ot az Ön felhasználói fiókjához rendelt egyedi bankszámlaszámra. Ezt az adatot személyes menüjében a Fiókom > Számlázás > Számlázott tételek menüpontban találja meg. A kedvezményezett neve a Dante International Kft. legyen.


Az utalásnak a személyes adatoknál megadott bankszámlaszámáról kell érkeznie, ellenkező esetben nem lép életbe a teljes jogú felhasználói státusz!

Kérjük, pontosan 100 Ft-ot utaljon át a fiókjához tartozó egyedi számlára, mivel a rendszer kizárólag ekkora összeg esetén futtatja le a megfelelő ellenőrzést és osztja ki a teljes jogú státuszt,


Amennyiben nem a fentiek szerint jár el, úgy a teljes jogú státuszt rendszerünk nem tudja hozzárendelni a felhasználónevéhez!



Ha mindent megfelelően csináltál, hamarosan megkapod.

2017. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont így csináltam és a vaterás "számlámon" is van már a 100 forint.
2017. máj. 30. 11:57
 3/4 anc ***** válasza:
Sikerült azóta? :)
2017. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sikerült, kiderült, hogy én elírtam a bankszámla számom 1 db számmal és így már nem fogadták el. De nem is szóltak a problémáról nekem kellett rákérdeznem.
2017. jún. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!