Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is a megszállottja a 8...

Más is a megszállottja a 8 hengeres V-motoroknak?

Figyelt kérdés
Emlékszem még kisgyerek voltam, nagynéném férjének volt egy 68'-as Camaro-ja és azzal mentünk nem is tudom már hova. Lehettem 5-6 éves talán. Csak képek maradtak meg belőle de az érzés a mai napig. Egyszerre féltem attól az autótól és imádtam, a hangját, a formáját az egészet. Fogalmam sincs miért. Mindazonáltal végigkísérte az életutam olyan szinten, hogy már egy kis szelet V8-at magamnak tudhatok egy öreg audi V8 személyében. Valamit a későbbiekben sem tervezek a 4.2-es szívóbenzinnél kisebb autót venni...sőt! :) Kiváncsi vagyok a véleményetekre!

#V8 #életérzés #benzintetmető
2017. máj. 30. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Dallam füleimnek duruzsoló hangja.
2017. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt 4,2-es V8-as A8-am (2002), többet evett mint egy ló. El is adtam.
2017. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban volt a csalásunkban egy audi s6 c5 4.2V8 imádtam , de el lett adva sajnáltam is , de fél éve a jogsi után szert tehettem nagybáttyám álltal egy Dodge Magnum 5.7HEMI-re németországban volt olcson hozzá jutottam mert az elöző tulajdonosa betegség miatt adta el . Nincs jobb érzés annál amikor egy egész friss jogsival első saját autó saját pénzből egy nagy amcsi gépszörny teljes gyári amerikai kivitel minden amerikai benne amint meg kapta a magyar papirokat egyből vissza lett a lámpa amerikaira alakitva igaz nem szabályos igy itthon , de egy amcsi auto ne legyen már europai szabvány cuccokbol

Igen sokat eszik a fizetésem nagy része a kocsimra megy , de cserébe nagyon nagy vezetési élményt ad a 340 lóerős igazi amcsi V8-as gépszörnyeteg . Igaz a környékünkön utálnak is rendesen amíg fater 3.7V6-os chrysler 300C-je szép halkan duruzsol a gyári europai rendszrel nekem addig nekem meg a Mopar rendszer (nyitott) kipufogo adja tudtára az embereknek hogy ebbe V8 van imádom a V8 rotyogo hangját meg amikor inditáskor fel bőg a 8 hengre és amikor hirtelen nagy gázzal indulok fel üvölt a 340 lóerő és bele présel az ülésbe :)

Rendőrök rendseresen ki szednek mert feltünő egy jelenség a kocsim . A városban van még egy magnum , de az 3.7V6 europai kivitelű nekem valahogy az nem jön be nincs meg a jelegzetes amerikai hangjuk az europai V6-os motoruaknak fater 300c-je is nekem fura szeretem meg minden , de az 5.7literes V8-ast nem tudja potolni .

Szomszédok nem örülnek amikor hajnali 5-kor indulok meloba és a kertvárosi csendes kis utcát a V8 hanja teliti be . Amikor jövök haza muter már ki nyitja akaput mert halja ahogy fordulok be az utcába .

Ez az a kocsi amit soha se adok el itthon egy ritka mocsi ez főlleg így

DODGE MAGNUM R/T 5.7HEMI V8 amerikai kivitel emiatt kis rendszám van hátul és elöl is egy spéci konzollal mert nem fogom meg furni ezt a gyönyörű autot hogy fel legyen csavarozva a tábla .

Rendszeresen járunk amerikai autos találkozókra a 300C-vel és a Magnummal is .

Magnumot könnyű fel ismerni a egyetlen egy fekete magnum kombi V8-as motorral itthon . Tudtommal még egy fehér van ugyan ebben az amcsi kivitelben ebből de az sima 5.7hemi az enyém meg az R/T

Feltünő is az első rácson és a csomagtér ajtót a nagy piros R/T felirat :)

Ha egyszer csaladod alapitok akkor családi autonak egy 3.0CRD 300c kombit szeretnék , de a magnum az marad az fix

Eredeti amcsi R/T magnum ritkaság németben se sok van belölle

2017. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!