Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van két legjobb baranőm (ők nem voltak bff-ek) és mindig hol az egyik el, hol a màsiknál voltam.(ők se voltak egyedul addig.)Év elején jött egy csaj és elösször az egyik legjobb baratnom dobott(kevesebbet lógott velem, és mikor nem volt ott a csaj akkor meg jatszotta nekem a puszipajtást ( ez most is igy van) aztan amikor összevesztem a màsik baratnommel akkor az is ratalalt erre a csajra igy ők szinten egymasra talaltak! Na és mostanaba,altalaba 3 lognak én meg csak vagyok és nagy ívbe szarnak ram, ami nagyon fáj!amugy koltozo felbe vagyok a csaldommal de ahova koltoznénk akkor be kéne jarnom a mostani sulimba. És neha azon gondolkozok hagy atmenjek-e abba a suliba?! Mer csak a baratnoim miatt nem akartam elmenni! De ez igy nehezen menne hogy meg tobb mint 1 évig ezt csinaljak velem! Ha valaki tud ehez mit szolni vagy ha valakivel volt màr hasonlo az írja le h szerinte mit csinàljak! Elore koszi a valszokat! ❤

#barátság #szarbavagyok
2017. máj. 30. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem menj át másik suliba, ha már úgy is költözöl. Hogyha eddig miattuk nem akartál, akkor most már nincs okod ott maradni..

Új suli, új esély ;)

2017. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!