Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson este...

Osztálykiránduláson este mivel töltsük az időnket?

Figyelt kérdés

1 hét van a kirándulásig, de még mindig nem tudom/tudjuk mit csináljunk az osztálytársaimmal este.

14-15 éves lányok vagyunk, aludni nem tervezünk. 5, vagy 3 ágyas szobák lesznek.



2017. jún. 1. 08:28
 1/4 anonim válasza:
100%

Istenem, ezért ki kell írni egy kérdést?

beszélgessetek, ökörködjetek, kártyázzatok, társasjátékozzatok... olyan marha nehéz ez?

vagy válasszátok a könnyebb utat, igyatok, szexeljetek fiúkkal :D

2017. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
ollózzatok egymással
2017. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Vigyetek magatokkal pálinkát és ha már este lett, és jól bepálinkáztatok akkor jöhet a Wartburg szerelés.
2017. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek scrable játékot vagy römit, de lehet barkochbázni is, az a legegyszerűbb, mert nem kell hozzá semmilyen tárgy, csak az agyatok! Én gyerekkoromban, amikor anyukámmal sétáltam, vagy apukámmal, út közben is mindig ezt játszottuk, persze csak egyszerű dolgokra gondoltak, amit aztán ki kellett találnom.
2017. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!