Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez melyik sorozat? Elfelejtett...

Vetti911 kérdése:

Ez melyik sorozat? Elfelejtettem a címét és nem jut eszembe. (Lent)

Figyelt kérdés

Nem emlekszem sokra belole, meg arra sem hogy meddig lattam. A szereplok is ismeretlenek szamomra.

Arrol szol hogy van egy srac aki asszem katona volt ha jol emlekszem, van neki egy testvere aki titokban pankratorjelmezbe oltozve hoskodik, de vegul meghal. Idovel az occse rajon a titkara es o veszi at a helyet es o akar hos lenni. Van egy unokaoccse aki at tud nyulni a targyakon. Mert ez egy "SZUPERKEPESSEGES" sorozat. Es azt hiszem utana valakik elkezdik uldozni ot vagy valami ilyesmi, de mar nem emlekszem.

Remelem hogy valaki raismer a sorozatra ennyibol. Tobbre nem emlekszem :/



2017. jún. 4. 21:15
 1/3 Angelo84 ***** válasza:

Ez a sorozat címe:

Heroes: Reborn (Hősök: Újjászületés)


Amúgy pedig ennek a sorozatnak van 4 évadja ezt megelőzően, ha esetleg érdekel.

2017. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angelo84 ***** válasza:

Annyi megjegyzés még, hogy amit a kérdés alá írtál, az csak egy kisebb része a sorozatnak, és amit megemlítettem előző 4 évadot, annak sok köze nincsen ehhez az "ötödikhez" (bár 2-3 szereplő megmaradt), viszont az a 4 évad összefügg egymással.


üdvözletem

2017. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon zavart hogy nem jutott eszembe a sorozat, amit elkezdtem, de valamiért abbahagytam. Köszönöm mégegyszer!😊
2017. jún. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!