Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eladtam a teherautómat ami 22...

Batragramzadarma kérdése:

Eladtam a teherautómat ami 22 éves de jó állapotú. Vállaltam rá 24 h garanciát de két nap múlva felhivott hogy már szerelőnél van szét van kapva mert ezer meg egy baja van majd jön a számlával hogy fizessek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 21:30
 1/4 anonim válasza:
82%

Adásvételibe is bele lett irva?

Mert ha nem ő nemtudja ezt bizonyitani alapbol 22 éves...mit akkart?használt de müködőképes akkor elmehet a számláival mond neki hogy semmi probléma a vétel árat vissza adod de ugyan ugy hozza vissza vagy a kicserélt dolgokal de nem adsz neki többet nem arról volt gondolom szó hogy minden uj rajta..

2017. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, minden hasznalt auton talalnak javitani valot, ha elviszik szerelohoz, foleg hogy nem a mult heten gurult ki a szalonbol.

Gondolom a vevo megnezte, kiprobalta, vagy megnezette mielott megvette. Annyi eszed meg csak volt, hogy az adasvetelibe rogzitettetek hogy ez igy is tortent.

Az, hogy adtal neki ra 24 h garit, az gondolom arra vonatkozott, hogy ha netalan tan megall vagy elfustol alatta, de akkor is gyanitom visszavasarlasi es nem pedig javitasi garit vallaltal.

Ilyen alapon barki elviheti a heverhoz, felujjittat, es az auto eladasi arat vagy annake ketszereset benyujtja neked szamlan...meg a vegen te fizetsz mert elvitte? Eleg abszurd...miert nem hivott fel teged 24h belul, hogy gond van az autoval? 2 nap mar tul van ezen az egyezsegen amugy is, meg ha talan rogton jelezte volna, akkor lenne mirol beszelni.

En is vettem mar hasznalt autot, arra bizony elobb uotbb kolteni kell, sokszor nem keveset, mert az auto kopik. De ez benne van a pakliban...Mondjuk nem tudom ennek konkretan mi lehetett a baja, hogy szerelonel kotott ki.

2017. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze az adásvételibe rögzitve lett,hogy 24 óráig problémamentes a kocsi de nyugodt lelkiismerettel adtam volna egy hetet is mert tökéletes volt a kocsi.Meg lett csinálva rendesen a belseje is újra lett festeve új boritást kapott(dobozos)új vezérlés,új öninditó stb mert egy vállakozáshoz kellett volna tehát 22 éves korához képest tipp topp volt.

Mondtam hozza vossza semmi gond visszaadom a pénzt erre ő:neki kell az autó nem ér rá Pestre rohangálni és külöben is már szerelőnél van szét van kapva motor ki 25 ezer,motor be 25 ezer,tömitések cseréje 50ezer kuplung cseréje 80ezer stb de most már ott tart hogy masik motor kell bele potom 300ezerért mert ez teljesen tropa.

ez egy 22 éves 2000-es szivódizel kiskocsi nem egy Ferrari de hiába mondtam.Elmondtam neki a kocsi hibáit is amiről én tudtam(kuplung néha rángat tehát normálisan vele,a padlólemezen van korrózió a kipuf miatt)de más egetverő baja nem volt.

Most majd jön és hozza a számlát mindenről,meg az utiköltségről meg a bérelt soförről mert neki jogsija sincs stb stb stb.

Egyébként normálisan beszél nem fenyegetőzik de a TESÓ szócska valahogy mindig belekerül a szótárába és ezzel kapcsolatban nekem vannak előitáleteim.............

2017. jún. 5. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
menjen a jo edes any.... nehogy fizess neki, mondjuk ez tuti roma azok ilyen aljasok, csak be akar huzni nagyon sok penzel.
2017. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!