Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tönkrement a 8 hónapja...

Ha tönkrement a 8 hónapja vásárolt cipőm akkor van esély arra, hogy vissza kapjam a pénzem?

Figyelt kérdés
Vettem a Hervisben egy túracipőt szeptemberben de a hátulja szétmállott és az alja kikopott(már csak a vékony gumi van) és fájdalmas a járás benne. Az oldalán a elengedett a ragasztó és az elején lévő gumi orr kezd elválni. Van esély arra ,hogy vissza tudjam a pénzt kapni?
2017. jún. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha megvan a blokk, ha volt rá garancia, akkor ha az még nem járt le és ha ez mind megvan, akkor se biztos, hogy a pénzt kapod vissza, lehet hogy csak levásárolhatod az értékét az üzletben. De ha bemész és megkérdezed, akkor kiderül.
2017. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Blokk természetesen megvan. 09.04 a vásárlás dátuma.
2017. jún. 7. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 6 hónapig kapod vissza. Utána már nem biztos. Neked kell bizonyítani, hogy nem a használattól lett ilyen, hanem hibás volt. De egy próbát megér.
2017. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtuk és okleveles cipész kell a bizonyításhoz... Kb a cipő árának feléért. Ennyit nem ér meg.
2017. jún. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!