Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a tanáraimnak évvégén 10-es vagyok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semilyet?
2017. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A matek tanárom (nő) jövőre nem tanít már ebben a suliban (én jövre érettségizem mert angliában élek) és neki valami nagy összegben szeretnék ajándékozni valamit monjuk 10000 ft körül és egy üdvözlő lapra írnék egy hosszú köszönő levelet.Az összes többi tanárnak kevesebbért szeretnék adni mondjuk 2000 ft-ért kivéve az ICT tanáromnak (férfi) aki nagyn vicces és valami vicces ajándék kéne amin sokat röhöghetne. Az angol tanárom (nő) imád olvasni de nem tudom milyen könyveket szeret, és nem akarom megkérdezni mert akkor rájönne.A Business tanárom (férfi) mindig elegáns és ő elég komoly személy. Gőzöm sincs minek örülne. Az egyik Science tanárom (nő) nagyon sokat fogyott ésegésséges+ odafigyel hogy mit eszik meg edz, meg a testsúlyára is nagyon figyel. A másik science tanáromnak (nő) gőzöm sincs mit kéne adni. 2 Food Tech tanárom (mindekttő nő) nekik valami nagyon különleges ételt szeretnék adni amit boltban vettem vagy pedig sütni de inkább boltban venném. Föci tanárom (nő) imádja Hans Rosling-ot és körülbelül 50 éves de nagyon kedves, és vicces és szereti az édességeket. Az ofőm (férfi) őt nem nagyon birom úgyhogy neki egy nagy tábla csokit vennék úgy mint a többi 5 tesi tanáromnak akkor megsértődne??? Köszönöm az összes választ!!!
2017. jún. 7. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hello. Minden képpen valami olyat adnék a helyedbe, ami kézzel készített,lehet ez egy rajz(persze,ha jól rajszolsz) egy emlék, vagy nézegess DIy ajikat, azok közül biztos találsz valamit. Adhatsz egy virágcsokrot persz ezt inkább nőnek illik plusz valami finom bonbon/csoki. Ha férfi tanár akkor bor vagy valami. És ami még jó lehet, hogy irsz neki egy képeslapra egy szép idézetet, ez biztos jól esne nekik. Az én volt angol tanáromnak ilyet csináltam, elsírta magát..nagyon cuki volt. Remélem tudtam segíteni!
2017. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos nem nagyon de ment a zöld!
2017. jún. 9. 08:22
 5/5 anonim válasza:
Na, ki mit kapott?:)
2020. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!