Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam ezt meg? Ti...

Hogyan oldjam ezt meg? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Pár házzal odébb lakik az utcában egy friss nyugdíjas ember akivel eddig mi egyáltalán nem ismertük egymást bár én tudtam róla milyen goromba és nagyképű ezért tudtam hogy nem is akarom ismerni. A helyzet az hogy nemrég megkeresett egy 2 hetes (érdeklődésemen kívüli ) munkával amibe én a pénz végett belementem de részemről csak mint egy futó kaland, hogy aztán elfelejtjük, nem létezünk megint egymás számára csakhogy annyira megtetszett neki a munkaképességem, hogy már helyettem is eldöntötte hogy minden további munkára én megyek vele meg sem kérdezi hogy akarom e hiába is mondom neki hogy nem akarok észre sem veszi. Engem már nagyon kikészít mert állandóan beszól meg lealáz tényleg eléggé nagyszájú semmi életkedvem tőle ezért is nem akarom ismerni csakhogy így is eldönti helyettem hogy én mindenhova fogok vele menni meg hogy mi minden otthoni munkája van amit én fogok megcsinálni mondja. Nagyon magához kötött engem és mondja is hogy megütne ha vissza mernék szólni. Nem tudom mit tehetnék ti hogy látjátok? 18/F
2017. jún. 10. 17:28
 1/1 anonim válasza:
Jaj, ez egy vénember... Mond meg neki, hogy kiszálltál, és ,hogy több melót nem válalsz el, és hagyd ott. És ha netán meg akarna ütni az öreg, akkor hívd a nyakára a zsarukat. Nem kell félni egy öregembertől... :)
2017. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!