Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen az adrenalinlöket, vagy...

Ilyen az adrenalinlöket, vagy ez más volt?

Figyelt kérdés

Kb. 10 perce még nagyon mélyen aludtam, de meghallottam a kiscicám sírását, mert beszorult. Csak pár dologra emlékszem az egészből: felkelek, tárva-nyitva hagyom a hátsó ajtót, kiszedem a cicát és próbálom megnyugtatni. A közötte eltelt idő abszolút nincs meg. Azt se vettem észre, hogy a többiek kijöttek közben, utána pedig vissza se tudtam mondani, pontosan hova szorult be a cica, és hogyan, melyik irányba volt fordulva, se azt, hogy leguggoltam, letérdeltem vagy leültem mellé, amikor próbáltam kiszedni. Mintha az agyam egyáltalán nem vett volna figyelembe semmit, azon kívül, hogy meg kell keresnem a cicát és ki kell szednem, bárhol is van. Nem is nagyon gondolkoztam közben, úgy emlékszem. Mindemellet csak pár másodperc telt el az idő között, hogy felébredtem, és odakinnt voltam

- sose értem ki ilyen hamar (bár lehet, hogy futottam, nem tudom). Azt se éreztem közben, hogy letérdeltem (ezt most utólag elmondták), se semmit, és olyan éber lettem a mély alvásból, mint még soha.

Adrenalin lett volna? Vagy más? Nem voltam izgatott, teljesen nyugodt voltam, nagyon koncentráltam arra, amit csinálnom kellett, nem éreztem semmilyen löketet, se semmit, amit valaha olvastam az adrenalinlöketről, csak hogy nagyon gyors voltam, információkat hagytam ki, és extrém módon fókuszáltam.



#adrenalin #adrenalinlöket
2017. jún. 11. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hete osztálykiránduláson voltunk biciklitúra.Szépen gurulok le a lejtőn(első 5 perc)erre az osztálytársam nem vette észre, hogy fékezek, nekem jött.Szegényke akkorát esett, hogy púp lett a fején!Még talán én úsztam meg jobban 8 pici és 2 nagy horzsolással.Csak arra emlékszik, hogy elesünk és jön a tanár.De az úgy volt, hogy elesünk és az egyik barátom anyukája terhes és ha nem jött volna utánunk kocsival lehet nem vettek volna észre és nagyobb baj is lehetett volna!Majdnem elájult adtak neki ennivalót ezért szerencsére nem ájult el!
2017. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tom milyen az az adrenalin löket de szentem az amikor belül bizseregsz. Legalábbis nálam sokszor van olyan hogyha izgatott leszek vagy mérges akkor elkezd bizseregni a mellkasaom belulről, a végtagjaim. Ez gondolom a felgyorsult véráramlás miatt van amit gondolom hogy az adrenalin okoz de ezt csak en gondolom.
2017. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!