Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay hogy működik? Angliából...

Ebay hogy működik? Angliából rendelnék.

Figyelt kérdés

Egy cipőt vennék az Ebayen, Londonból, de sosem használtam még. PayPalon már van, azzal nincs gond. Az érdekelne, hogy hogyan működik a postaköltség, szállítás, stb?


2500 Ft postaköltség van feltüntetve kb, már egyeztettem az eladóval is. Még így is megérné, de ugye nem jön már rá semmi pluszba? Vám, meg ilyesmi? Ugyanúgy hozza a postás ahogy a magyar csomagokat, aztán nem kell semmit se fizetni már?


Kb. mennyi idő mire ideér a feladástól?


Kösz :-)


2010. máj. 18. 17:14
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, h. mennyire aktuális még a kérdésed, de azért leírom:)

Nem jön már rá semmi plusz költség, csakis a szállítási díj és a termék ára.

Az, h. mennyi idő alatt ér ide, függ attól, h. az eladó milyen prioritásúként adja fel a csomagot. Londonból ugyan még nem rendeltem, de Németországból 7 nap volt, az USA-ból pedig 6 nap. Szóval Londonból is kb. ennyi idő alatt érhet ide.

Aztán jön a postás és szépen kézbesíti:)

2011. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!