Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Wish-ről?

Valaki rendelt már Wish-ről?

Figyelt kérdés
Rendeltem négy tárgyat, kettőt- kettőt két bap eltéréssel. Júni 27- re van írva a megérkezési idő, viszont most jött meg két termék a négyből. Amit legutoljára rendeltem, meg amit másodjára. Ugye a többi is megérkezik majd? Mert az oldalon azt írja hogy még nem most fog megérkezni, úgyhogy meg is lepődtem.
2017. jún. 13. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A weboldalak becsült szállítási időt írnak a kézbesítések visszajelzéseinek átlagos idejéből. Nem szabály hogy neked pontosan június 27-re meg kell érkeznie minden csomagnak. Az átlag 2-4 hét szállítási időben az is benne van hogy akár hamarabb akár később is megkapod.

Ha különböző eladókról van szó akkor nem is törvényszerű hogy egyszerre érkezik meg mind, ahogy az sem hogy pont egyszerre dolgozzák fel, adják fel postára és a posta is egyszerre kézbesíti őket - pont ezért kaptál meg csak kettőt eddig. A többi is úton van nyilván, csak még nem ért el hozzád.

2017. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!