Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Lány vagyok....

14 éves vagyok. Lány vagyok. Szükségem van pénzre. Hogy tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Sajnos diákmunkára még nem mehetek mert 14 vagyok. A szüleimtől pedig nem szeretnék kérni. Szerintetek mit csináljak?
2017. jún. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kuncsorgós-könyörgős módszer marad, bejárod a várost és felajánlasz mindenféle házimunkát egy kis aprópénzért.

Ezek amúgy szinte sosem működnek mert nálunk nincs hagyománya és az emberek bizalmatlanok egymással, illetve elég nagyok a társadalmi különbségek is. Akinél lenne mit csinálni ott jellemzően nincs pénz arra hogy kiadja másnak, aki meg elég gazdag annak van kertésze, bejárónője, stb... Meg eleve, nem túl etikus kiadni egy fizikai munkát egy gyereknek (lánynak főleg) hogy csinálja meg helyetted.

2017. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél kérni a szüleidtől? Mire kell?
2017. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék a szüleimtől kérni mert nem akarom őket lehúzni ők is dolgoznak és fizetniük kell sok mindenre.
2017. jún. 21. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Mire kell?
2017. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!