Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavarhogy a párom...

Miért zavarhogy a párom előttem egy férfival volt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy fèrfival volt akivel elvesztette szexkapcsolatban engem mègis zavar sokmindent elmesèlt ès nemis volt fontos elvileg jobb is vagyok számára csak magányos volt ès azèrt járt összevele valamièrt mègis zavar engem sokmindent olvastam ez ügyben mert ugye az első az meghatározó pilanat egy nőnek megis bánta onnan kezdett foglalkoztatni a kèrdès amikor azt mondta nekem hogy sajnálja hogy nem èn voltam az első. szerintetek?
2017. jún. 16. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem értem. A párod férfi vagy nő? Te férfi vagy nő lennél? Mikor volt, hogyan volt a párod férfival?

És miért ennyire zavarosan, rossz magyarsággal és rossz helyesírással írsz? Nem vagy magyar?


Le tudnál mindent újra írni NAGYON egyszerűen?

2017. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Macska5 válasza:
21%
Szia! Úgy gondolom, hogy normális, hogy ez zavar. A Teremtőnk úgy tervezett minket, hogy minden embernek egyetlen párja legyen, akivel házasságban él és akivel bátorítani tudják egymást. Ezt az emberek elfelejtették, ahogyan sok más dolgot is, ami kedves lenne Istennek. Az emberek elfordultak Tőle és sok rossz dolgot tettünk. Ezért mondannyiunknak szüksége van Jézusra, akit azért küldött Isten, mert helyre akarta állítani a kapcsolatát az emberekkel. Valakinek ki kellett fizetnie az árat a rossz dolgokért, amiket tettünk. Jézus, Isten fia magára vállalta a büntetést. Így aki hisz benne, arról Ő teljesen lemossa a bűneit és szabadon élhet benne. Ő arra hív, hogy merítkezzünk be, ezzel is bebizonyítva, hogy a régi életünket eltemetjük és Ő pedig teljesen új életet ad. Ez Isten megoldása a mi gonoszságunkra. Vele, új szívvel pedig képes leszel megbocsátani is, amit meg kell bocsátani, mert az Ő jósága lesz a természeted.
2017. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!