Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm facebookján...

Egyik ismerősöm facebookján egy alkalmazás magától tesz fel teszteket anélkül hogy aktív lenne. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nem törte fel senki,jelszót is változtattunk,biztonságot is átnéztük de semmire nem jutottunk. Valaki tudna segíteni? Az alkalmazásnak Billiards Poke a neve.

2017. jún. 18. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem távolítjátok el az alkalmazást a profiljából? Ha nem az csinálja akkor a böngészőbe épült be valamilyen kiegészítőnek álcázott vírus és az irányítja a profilt.
2017. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az alkalmazást meg sem lehet nyitni,mert üres lapot ad be,csak az eddig használt alkalmazások közül tudtuk kitörölni.
2017. jún. 18. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen függeszteni kell a profilt... Nekem is volt ilyen, pár hét alatt az adataim kiderültek, és ez egy nagyon durva virust küld a facebookra... Mindenem tönkre ment, amin be voltam jelentkezve... A gép javithatatlan lett... Nem tudom ti hogy tettétek rá, de azonnal törölni kell a profilt!!!
2017. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!