Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltűnt már nektek, hogy...

Feltűnt már nektek, hogy vannak olyan válaszok, ahol a válaszoló mintha "összeollózná" az előző válaszolók válaszaiból a sajátját?

Figyelt kérdés
Van egy kérdésre 7-8 válasz, erre a 9. válaszoló csupa olyat ír a válaszában, amit már a többiek leírtak. Nem olvassa el a válaszokat? vagy miért?
2010. máj. 19. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy nem olvassa el, de az is elkepzelheto, hogy csak pontot akar szerezni es azert valaszol (feleslegesen) a kerdesre.
2010. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Pár napja nézegettem az eddig feltett kérdéseimet, és nekem is feltűnt ez. Olyan is volt köztük, amit már több, mint két éve tettem fel, erre most jött rá egy 7. válasz, hogy igen/nem.. Ami nem is a kérdéshez kapcsolódik.. Gondolom így akarnak feljebb jutnia toplistán... (bár sok értelme nincs..:)
2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik, hogy teljesen aktualitását vesztett kérdésre is válaszolnak.

Pl 2,5 éve kérdezed, hogy sürgősen szükséged lenne karosszánkóra, erre most válaszol rá, hogy hol lehet venni.

Ennek se látom nagy értelmét.

2010. máj. 19. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Én azért szoktam írni választ,olyan kérdésre,ahol már sokan írtak,mert előrébb szeretnék kerülni a topplistán,vagy érdekel,hogy milyen választ írnak még oda,így könyebben megtudom keresni a "megválaszoltjaid" résznél :)
2010. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!