Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan töröltethetem, ha...

Hogyan töröltethetem, ha egyáltalán lehet töröltetni illetéktelen bankszámla értesítőjét a telefonszámomról?

Figyelt kérdés

Vettem egy sim kártyát. És, sms értesítést ad, valakinek a bankszámlájáról.

Megkapta a nyugdíjt... mikor hol mennyit vásárol... stb... merre menjek, hogy ezt megszüntessem? Valószínű, hogy az illető, rossz telefonszámot adott meg a banknak, hogy mire kapja az sms - t. És, mivel nyugdíjas, nem veszi észre... hogy nem kapja meg... nem ért hozzá, nem figyeli... szóval... menjek be a bankba, hogy keressék meg az ügyfelet, és töröltessék vele a telefonszámot... vagy mit tehetnék? Vegyek egy másik sim kártyát?



2017. jún. 19. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért ne vegyél másik sim kártyát.


Amúgy még mindig jobb, hogy egy nyugdíjas korábbi számát kaptad meg, mintha olyan valakié lenne, akit állandóan hívogatnak a munkája miatt. Vagy főleg ha díleré.



Amelyik bank küldi az smseket oda menj be! Vidd magaddal a telefontársasággal kötött szerződésed, mert anélkül a bank nem tehet semmit.


Az illető bankszámlája felett nem rendelkezhetsz, csak a saját mobilszámodról.

Azt pedig valahogy igazolnod kell, hogy tiéd a telefonszám.

2017. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bementem a bankba... és nagyon gyorsan megoldották. Nem is hittem volna. Egy szót kellett vissza küldeni sms - ben az adott számra, hogy : Tilt

És, már kaptam is a visszajelzést, hogy többet nem küld a bank értesítést az adott bankszámláról.

2017. júl. 3. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez melyik bank volt? Ahol így lehet tiltani.
2017. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OTP bank.
2017. júl. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!