Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wish rendelés idő?

Wish rendelés idő?

Figyelt kérdés

Ti ha rendeltetek wishrol mennyi időbe telt mire kiszallitották?

Postán kell átvenni értesítő levéllel vagy futár hozza? Koszi a valaszokat



2017. jún. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Általában úgy küldik ami fel van tüntetve, de nekem volt ami rengeteget késett (októberben megrendeltem nov 25 volt kiírva szállítára és nem ért ide karira csak két ünnep közt). Volt viszont olyan is ami valami csoda folytán itt volt 2 hét alatt. Futár hozza, ami befér a postaládába azért be sem csönget csak bedobja.
2017. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Postás hozza, nem futár. Amelyik befér a postaládába azt bedobják, kivéve ha könyvelt küldemény amit személyesen kell átvenni. A futár külön feláras szolgáltatás.
2017. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg postás, félre írtam. Bocsi :)

Még annyi, hogy ha ajándékba rendelnéd, legyen B terved, akkor is ha bőven belefér a szállítási időbe.

2017. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem! Koszonom:)

Es ha veletlen nem lenne itthon senki akkor hagynak valami értesítőt?

2017. jún. 19. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint minden át nem vett küldemény esetén, természetesen. 2 hétig tárolja a posta és kétszer fog értesíteni hogy vedd át.
2017. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!