Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem ráz ki a hideg a...

Titeket nem ráz ki a hideg a mentő szirénától?

Figyelt kérdés
Elég ha csak videón nézek vonulásokat és attól teljesen kiráz a hideg, ti is így vagytok ezzel?

2017. jún. 19. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De. Na most képzeld el azokat, akik alatta ülnek. Volt kollégám régebben mentővezető volt.

Mesélt eseteket, s hogy már az is nagy lelki tehet, amikor vonulnak az esethez, s szól a sziréna.

Az az igazság, hogy miközben leírom, hogy igen, rossz érzést, fásulttá is tud válni az ember, s ez is jól van.

Az olyan nagyvárosban, mint Budapest (ahol élek), naponta 20-30 elmegy az ablakom mellett.

Nem érzékelem, csak olyan héttérzaj. De ha kint vagyok az utcán, akkor már igencsak rossz érzés.

2017. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak mert heteken belül mentős leszek és nem tudom másoknál hogy van ez
2017. jún. 19. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor beszéljelek le, kedvetlenítselek el?

Mit fogsz csinálni a mentőknél? Felkészültél már lélekben arra, hogy nem virágküldő szolgálat?

2017. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudsz elkedvetleníteni ezt szeretném csinálni nem a virágkihordást , csupán azt kérdeztem hogy alapesetben másból is ezt váltja-e ki egy szirénázó mentőautó
2017. jún. 19. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta váltja ezt ki belőlem, mióta ki kellett hívnom nagymamámhoz a mentőt és az szirénázva vitte el. Nagymamám soha nem jött haza, meghalt a kórházban. Azóta nagyon megráz, ha visító mentőt hallok/látok.
2017. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom igen ez így maradt meg nálad
2017. jún. 19. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Részvétem :(
2017. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2017. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!