Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentsem? Terrorizál a...

Feljelentsem? Terrorizál a buszon?!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,a problémám az,hogy van egy ídősebb srác,akivel hazafelé összefutok a buszmegállóban ill. a buszon. ő állandóan k***a anyázik,és más ocsmány szavakat ejt felém,és köpköd,na nem ázok el benne meg semmi,amolyan "pfehhj" köpködés,de ku***a félek tőle,egyszerűen ijesztő... és mindig csak velem,nem vagyok egoista,de szerintem szép lány vagyok,ápolt a külsőm,mindig tiszta a ruhám,mosom a hajam ... fogalmam sincs micsináljak vele,ma pl szálltam volna le,elöttem egy ídős hölgy volt lassan szállt le,ez a bunko meg rá lökött,hogy takarodjál már rib**c. visszaszólni sem merek neki hiszen képes lenne helyben agyonverni,micsináljak????
2010. máj. 19. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
De ismered valahonnan? Szerintem jelentsd fel.
2010. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsen bátyád, vagy apád akinek szólhatnál? Tanár is megteszi. Én 22 vagyok, 4 év ugyan nem egy nagy generáció ugrás, de a mi időnkben azért mindig voltunk páran akik helyre tettük az ilyen gyépés parasztokat.
2010. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem ismerem sehonnan,fogalmam sincs klehet. van apám de fél hatig dolgozik,ha tudnék neki telefonálni sem tudna egyből segíteni, két bátyám van de sajnos nem laknak már velem,most nehogymár gáz sprayt kelljen magamnál hordanom,annyira szánalmas, sosem tudni mikor hol bukkan fel,amint láttam táskával jár,szóval sulis,de tegyük fel feljelentem... adok személyleírást,de mi tudnak csinálni? nem hiszem,hogy kiállítanak egy rendőrt a buszmegállóhoz,főleg a mai rendőrök :/ a szüleimmel kapcsolatban meg sajnos sosem tudom megoldani,hogy legyen mellettem valaki,mindig dolgoznak mikor én suliból jövök haza...
2010. máj. 19. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:
így van menj be a rendőrségre és kérj meg valakit a rendőröktől h menjen valaki veled és megvéd
2010. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a közelben laksz, és éppen ráérek, én megyek és együttes erővel jól megverjük. Nekem vannak erős barátaim.:)
2010. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17.keres vagyok,és ez min rákoskeresztúron történik :D :/ édes vagy,köszönöm a válaszokat,de szerintem ha besétálok ilyennel a rendőrségre, kiröhögnek,hisz semmi bizonyíték
2010. máj. 19. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Huhh nehéz eset...

Nekem is gyakran beszólogatnak cigány pasik, meg fütyülnek és ez egyszer kicsit sok lett és ezért oda fordultam feléjük és megkérdeztem hogy "Tetszem?Jó s*ggem van?" és erre mondták hogy igen meg köszöntem szépen és békén hagytak. Bár lehet hogy csak szerencsém volt de szerintem ha megkérdeznéd hogy mi baja veled lehet hogy megbeszélnétek és abbahagyná. Esetleg.

2010. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
esetleg ... csak annyira látszik rajta,hogy nem beszélgetős... simán rálökött az ídős hölgyre,és a busz televolt gyerekekkel,és ugy is folytatta a buszon is köpködött ...
2010. máj. 19. 22:51
 9/9 anonim válasza:
Ha gondolod mond meg melyik buszmegállóba szoktatok "találkozni" és ha ott lesz elbeszélgetek vele. :D
2011. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!