Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tűnnek el a youtube...

Hova tűnnek el a youtube feliratkozóim?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen tudom gyűjteni a feliratkozóimat a youtube csatornámra, de minden reggel egyszer csak lecsökken de elég látványosan, ami már 3. Napja 20 feliratkozót jelent naponta. És ezek a személyek aktív fiók felhasználók. Miért csinálja ezt a youtube? Valaki tud valamit?

2017. jún. 20. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a youtube csinalja, hanem a feliratkozok. Unjak a tartalmat amit feltoltesz, ennyire egyszeru.
2017. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy este alatt csak úgy nem tűnik el vagy 20 feliratkozó.. Mellesleg a bunkó megjegyzésedre nem voltam kíváncsi. ;)
2017. jún. 20. 11:10
 3/4 2*Sü ***** válasza:

> Egy este alatt csak úgy nem tűnik el vagy 20 feliratkozó


Miért ne tűnhetne el? Mondjuk arányaiban kell nézni, mert ugye nem mindegy, hogy 1000, vagy 100 000 feliratkozóból tűnik el ennyi.


> Mellesleg a bunkó megjegyzésedre nem voltam kíváncsi.


Semmi bunkóság nem volt az első válaszban. Ez egy reális lehetőség, és a legnagyobb valószínűséggel ez állhat a háttérben. Egyébként ez még csak minősítést sem jelent, egyszerűen azt jelenti, hogy a feliratkozók igényei, elvárásai, és az általad feltöltött tartalom nem találkozik valamilyen oknál fogva.


Linkeld be a csatornádat, hátha abból több is kiderül.

2017. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kerdezonek: cicuka, attol hogy nem hiszed, a valosag bizony nem valtozik meg....
2017. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!