Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a feladata egy inspektornak?

Mi a feladata egy inspektornak?

Figyelt kérdés
Mi szükséges hozzá, mit kell csinálnia, nulla tapasztalattal és diszkalkúliásként mennyi az esélye h megtud valaki bírkózni ezzel a feladattal?
2017. jún. 20. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az inspektor szó felügyelőt jelent. Ezzel sokra nem megyünk.
2017. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy gyárba
2017. jún. 20. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Te most akarsz értelmes választ, vagy nem akarsz? Nem a te érdeked, hogy elegendő információt adj nekünk?

Ha gyárba, akkor nem csak a számolás nem megy, hanem a helyesírás sem.

2017. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem értesz ezen, énis csak ennyit tudok róla többet nem. Minőségellenőrnek jelentkeztem, a telefonba árú ellenőrről volt szó és ma az inetrjún inspektort mondtak. De azt hittem az ugyanazt jelenti, most néztem meg itthon h a cég inspektori állást is hirdet nem csak minőségellenőrt és bejövő árú ellenőrt. Az álláshírdetésben leírtak szerint egy inspektornak jóval több mindent kell tudnia mint a minőségellenőrnek vagy az árú ellenőrnek. Mondták lesz oktatás, meg betanítás, de ha felvesznek , akkor félek, hogy nem fog menni mivel diszkakúliás vagyok és lehet kell tudni képleteket vagy számolni,ami nekem nem megy. Persze ha felvesznek nem mondom vissza, azért megpróbálkozom vele,csak félek, hogy nem menne a diszkalkúliám miatt. Még nem nézték az érettségimet, hogy matekból nem érettségiztem meg nem is volt róla szó. És épp ezért félek a dologtól.
2017. jún. 20. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, minőségellenőrt jelent. Igen, kicsit komolyabban, mint, hogy csak átnézd 100%-ban az adott árut, azt ilyen helyeken sima operátor végzi. Valszeg lesznek benne tesz-minta végzések, papír munka, adatok bevitele számítógépbe, termelés elindítása termékekként a sorok elindítása minőségügyi szempontból, nyilván ehhez a dokumentáció megírása, selejt ellenőrzése adott időnként, jobb helyeken óránként, persze terméktől függ, de elektronika, autóipatrban tuti. Megköveteli a szabvány. Dolgozók leoktatása minőségügyi szempontból az adott termékről, új termékenként, ha sokat hibáznak,

ha a vevőnek új követelményei vannak, mérnöki munka segítése, auditok segítése.(ha nem bejövő árú meos leszel). Hát ahol én csináltam régebben, az autóelektronika, ott sokrétű volt,majdnem mérnökasszisztensi, nyilván jó ha angolul beszélsz valamennyit, mert pl nekünk leküldték a reklamációkat is néha, kinti mérnökökkel is azért el kellett boldogulni. Sok munka volt, de pörgött az idő, annyi meló volt, hogy a 12 órás műszak csak úgy elrepült. Aztán én dolgoztam mérnökasszisztensként is, most minőségügyes vagyok újra, de magasabb szinten sokkal.

2017. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De azt csak tudod mit gyártanak? Mert amúgy nem mindegy.
2017. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!