Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, ti már hallottatok-...

Nem tudom, ti már hallottatok-e már erről a képről, és egyáltalán ez lenne az a kép?

Figyelt kérdés

[link]


Nem is tudom már hol hallottam még régebben, hogy amikor vége volt a háborúnak - úgyhiszem -, és a katonák vonultak be a városba nagy ünnepség közpette, akkor kapták lencsevégre ezt a párt. Valami olyasmi is rémlik, hogy keresték a képen lévő férfit, és nőt, de nem találták rájuk, mert jó sokan jelentkeztek, hogy ők szerepelnek a képen. :) Remélem más is hallott erről, és segít :D


2010. máj. 19. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam :D
2010. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kár :D
2010. máj. 19. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tök poén :D
2010. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azt mondod? :D:D

ne már, hogy csak én hallottam erről? lehet csak álmodtam xDD

2010. máj. 19. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam róla... Tudtommal nem egy pár, hanem a frontról hazatért katona "csak úgy" lekapta a nőt. :D Olvastam valamikor róla egy cikket, ha megtalálom, írok.
2010. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem katona tengerész.. és a nő asszem ápolónő.. de még keresek :)
2010. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nnna meg is van:


Ha tudsz angolul:

[link]


Magyarul meg sűrítve (egy cikkből):

A kép a második világháború végén hazatért katonák üdvözlésének eufórikus hangulatát adja vissza. Egy fiatal kadét csókol meg egy nővért. Két tényről nem beszélnek sokat: egyrészt a kadét mindenkit megcsókolt, aki útjába került, másrészt ezért a bizonyos csókért a nővér pofon vágta.

2010. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D Hát nem rossz sztori :D:D:D
2010. máj. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!