Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszolnátok két kérdésre a...

Nagy István Zalán kérdése:

Válaszolnátok két kérdésre a (z) 'Prison Break' című sorozattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1.Lesz 6.évada , és ha igen mikorra várható?

2.Tudnátok mondani hasonló sorozatokat/animéket (inkább sorozat, de nem baj ha anime)?

Köszönöm szépen!! További szép napot :D =D



2017. jún. 21. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég rossz volt az új évad nézettsége, úgyhogy kaszálták. Nem lesz 6. évada, és arra már minimális az esély hogy 2 kasza után megint előveszik.


Ha kifejezetten szökős-menekülős akciósorozatot keresel, talán a 24 hasonló hozzá egyes elemeiben, de nincsenek igazán ilyen sorozatok.

Ha börtönéletes sorozatot keresel, akkor a Prison Break a lehető legrosszabb példa erre, mivel nem a börtönéletről szólt sosem. A két legjobb börtönélet-sorozat az Oz (férfibörtön), és a Wenthworth (női börtön). Az előbbi a kétezres évek környékén futott, az utóbbinak pedig most ért véget az ötödik évada.

2017. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1.) nem lesz egyenlőre 6. évad

2.) hasonló valóban nincs, ezért is volt anno annyira sikeres ez a sorozat mert egyedülálló. Viszont börtönös film: Szupercella. Vitathatatlan. A bosszú börtönében.


Azt hozzá kell tenne, hogy azzal, hogy nem arról szól a szökés, hogy milyen a börtön életnem tudok teljesen egyetérteni. Az igaz, hogy nem ez a fő koncepciója. De, szerintem az első évad nagyon is betekintést nyújt, hogy milyenek a fegyencek, illetve mikre képesek akár felettesekkel szemben is. Sosem gondoltam jó dolgokat és alapvetően tudtam, -persze nem közvetlenül- hogy milyen is egy börtön, de ezt látni nagyon megrázó volt.

2017. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia lesz 6 évad a FOX hivatalosan is bejelentette.
2018. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!