Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vehetnék részt, gyógysz...

Hogyan vehetnék részt, gyógyszer kísérletekben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld mert egy ídő után a gyogyszerek nem fognak hatni a szervezetedben!!! Ne csináld!!! Kivéve ha csöves vagy és kell a pénz :DDDD
2010. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy miért ne tegyem, tisztában vagyok a kockázatokkal, hanem azt, hogy mi módon lehet ilyenre jelentkezni.....A szuicid hajlamom meg magánügy :D:D
2010. máj. 19. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
ha kell a pénz, adj vérplazmát
2010. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a vérplazma senkinek se kell.

add el a fél vesédet, sokkal jobban megéri.

2010. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
a vérplazma annyira nem kell senkinek, hogy van, aki buszos utakat szervez Ausztriába, a heti rendszerességgel plazmát adóknak, de Magyarországon is fizetnek érte 1000-4500 Ft / alkalom és hetente lehet adni ;)
2010. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még mindig nem kaptam választ.
2010. máj. 25. 14:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Vérplazmát nem lehet adni , csak vért. Mellesleg mint 18 szoros véradó eddig egy fillért sem kaptam érte, a vesém meg még nekem is kell majd.
2010. máj. 25. 14:46
 8/8 A kérdező kommentje:
pontosabban ha plazmát adnék , ami csak pesten van, jócskán minúszba jönnéék ki az utazgatás miatt
2010. máj. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!