Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a sztoriró...

Mit gondoltok erről a sztoriról? : Az állatkertben lefotóztam egy szellemet egy olyan hiénánál, ami egész nap csak 8-as alakban ment egy farönk körül.

Figyelt kérdés

#szellem #állatkert #hiéna #szellem történetek
2017. jún. 22. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nézzük csak.


Először is, nem hiszem, hogy egész nap, 24 órán át ott álltál a hiéna mellett, tehát a "sztori" ezen része már megbukott.


Másodszor, egy darab farönk körül hogy megy nyolcas alakban? Itt kicsit sántít az egész történet.


Harmadszor: szellemek nincsenek, így lefotózni őket nem lehetséges.


És végül négy: ennyi hazugság mellett én még azt sem hiszem el, hogy valaha is voltál állatkertben.

2017. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyha nem hiszel bennük, akkor miért olvasol ilyen sztorikat? Csak kérdezem.
2017. jún. 23. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
A véleményemet kérdezted. Már elfelejtetted?
2017. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos... én hiszek a szellemekben, de tényleg sántít itt-ott a kérdésed pl: abban telljességgel egyet értek az előttem válaszolóval, hogy egy farönk körül nem lehet 8-cas alakban futni, csak körbe körbe (0-ás és/vagy o alakban).

Viszont ami nekem elsőre feltünt: maga az a kérdés elején, hogy mit gondoltok erről a sztoriról. Ugyan is ez úgy hangzik mint ha azt szeretnéd megtudni hogy ha másnak elmesélnéd mennyire hangzana hitelesen.

Viszont 1 dologgal bizonyíthatod, hogy nem kamuzol (már bocs hogy ilyen erős kifejezést használok, amit mellesleg én sem szeretek): vagy priviben küld el a képet amit az állatkertben készítettél a szellemről a hiénánál, vagy ide rakd ki a kérdéseg alá kommentben.


Inkvizítor

2017. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!