Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köteles vagyok átvenni ezt a...

Köteles vagyok átvenni ezt a rendelést, hamár vissza mondtam email formában?

Figyelt kérdés
Üdv. Edigital-tól rendeltem. Házhoz szállítással, de email formában vissza mondtam. (2 Telefonról hívtam öket, de nem vették fel, és lement a pénz.) de a weboldalon, nem volt számomra elérhető a lemondás lehetőség. Ezért nagy nehezen találtam egy emailt, ahol lemondtam. De ma mégis jött az üzenet, hogy ma ki hozzák 17.18 óra között...
2017. jún. 22. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már a futárnál volt, amikor írtál nekik. (?)

megteheted, hogy nem veszed át. A cégek már sajnos hozzá vannak szokva az ilyen húzásokhoz.

2017. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem volt náluk a tétel, mikor vissza szerettem volna mondani. Mivel a weben is írta, hogy még csak "össze szedik". De most azt írták."22.06.2017 17:16 Budapest (HU)

Sajnálatos módon a küldemény kézbesítése nem lehetséges.

A címzett visszautasította a küldeményt.

Aláírás megtagadva."


Nem is jöttek erre felé. Sajnos felhívni őket nem tudom, mivel Pestre kéne menjek feltölteni a telefonom, mivel nekünk lement a pénz róla, mikor őket kerestem pár napja, mert nem vették fel a telefont. Arra jutottam át veszem a terméket, ha már kihozzák. (SmS-t kaptam róla hogy ma jön ) , de úgy tudom ezért engem megbüntethetnek ha esetleg ilyen van. Bár nem érzem magam bűnösnek, mivel hívtam öket, nem vették fel, emailre sem válaszoltak... Sőt, most hogy akaratom ellenére kellett volna átvegem .(Át vettem volna ) nem is jött erre a DPD futár. (Tekintettel arra, hogy házhoz szállítási munkában dolgozom, és tudom milyen szívás lehet vissza mondani a rendelést, ezért is vettem volna inkább át, ha már ki hozzák... hiába írtam az edigitálnak előző nap.)

2017. jún. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!