Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni egy interne...

Fedkrisz kérdése:

Szeretnék csinálni egy internetes oldalt ahová videókat tudok feltölteni ?

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg tudja , hogy hogyan lehet ilyet csinàlni az kommenteljen légyszi . Nem nagyon vagyok jàrtas az ilyen féle dolgokban . Hallotam ,hogy ha jól csinàlom akàr bevételem is lehet belőle de ez igazàból nem érdekel !

A vàlaszokat előre is köszönöm ( ide pedig kell egy kérdőjel màsképp nem tudom elküldeni ) ?



#számítógép #informatika #internetes oldal #Hogyan készìtsek internetes oldalt
2017. jún. 22. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ahhoz akkora tárhely kellene, hogy nem tudnád kifizetni. Mármint ha saját tárhelyre akarod tölteni a videókat.

A pénzkereset meg nem úgy van.

Bevételt többféle módon lehet szerezni:

- van egy honlapod, ahova felteszel Adsense reklámokat. Ha valaki rákattint, pénzt kapsz. elég magas látogatottság kell, hogy megérje.

- videókat készítesz és feltöltöd Youtube-ra, beállítod az Adsense-t, így keresel pénzt.

- vagy vannak ezek a mozizós oldalak, azok abból is keresnek pénzt, hogy Linkbucks, Adfly stb. linkrövidítőt tesznek fel és ha rákattintasz, abból nekik bevételük van.

2017. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem a YouTube-ra célzol!

Megkeresed google-n, csinálsz egy felhasználói fiókot és kész.

Szerzel egy jó kamerát, csinálsz videókat majd USB-n keresztül átküldöd a gépre.

Vannak videószerkesztő programok amik elég gépigényesek. Egy Windows7 tökéletes erre a célra. Ha megszerkesztetted a videót, lerendereled(elmented) és kész. Felmész a YouTube-re rányomsz a video feltöltésre, megadsz egy címet és asszem ennyi.

2017. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem eggyàltalàn nem a youtubra gondolok ...

Egy olyan oldalt szeretnék csinàlni mint példàul az indavideo

2017. jún. 22. 14:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy filmeket töltenék fel ami youtubon sokszor maceràs a szerzői jog miatt
2017. jún. 22. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia meglett az oldal?
2020. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!