Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elinduljan...

Mit csináljak, hogy elinduljanak a minecraft szervereim?

Figyelt kérdés

Megváltoztattam a nevem... (eredeti minecraftom van)

Amikor felakarok lépni egy szerverre kiír valamit a minecraft.net-tel kapcsolatban és nem enged be.

Már újraindítottam a gépet és lefrissítettem a minecraftot újratelepítettem,az oldalra megint beléptem és kerestem ,hogy mi a baj, de még mindig nemtudom..

ha valaki tudja mit kell csinálni ,létszives írja meg ...



2017. jún. 22. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

1: Menj át a helyes kategóriába,

2: "kiír valamit": NA? NA!

AZT a "valamit" tedd fel. Abból derül ki, hogy mi a baj.

2017. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt írja: Not authenticated with Minecraft.net

(a Minecraft.net nem hitelesíett)

Mit tegyek, hogy legyen hiteles ? xD

2017. jún. 22. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lopott a programod?
2017. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogyhogy lopott? Most már komolyan soha többé nem fogok minecraftozni? :/
2017. jún. 22. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megvetted a programot, akkor nézd meg a honlapjukon: ott kell lennie a támogatásnak. Kérdezni is lehet tőlük.


Ha nem, akkor lopott a program. Ahhoz már víziló vastagságú bőr kell, hogy a lopott programhoz még segítséget is kérjél a fejlesztőtől ingyen, hogy működjön.

Mintha ellopnám a kocsidat, aztán kérnék hozzá egy kis benzint is, mert különben nem megy.

Akkor oldd meg magad.

2017. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvettem a programot tehát eredeti , eddig ment is minden szerver de egy videó segítségével nevet változtattam és most már nem enged fel , akkor nemtudod véletlenül ,hogy hogyan tudnám visszaállítani?
2017. jún. 23. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oldalukon ott vannak a támogatási információk (hogy kinek lehet írni probléma esetén).

Írd meg ezt nekik. Régi neved, új neved, stb.

Nyilván valami elkeveredett a névváltás során, de remélhetőleg ki tudják javítani.

2017. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó megpróbálom, köszönöm
2017. jún. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!