Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik a szeméttel?...

Mi történik a szeméttel? Személyes információkat tartalmazó papirokat cdket kidobjam?

Figyelt kérdés
Épp selejtezek, a cd-ket kettétörjem mielött kidobom? Pl elrontott cuccok de van rajtuk olyan adat amit nem szeretném ha nézegetne senki. Megsemmisitik vagy van aki turkál benne? Családi ház.
2010. máj. 19. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
turkálnak benne!semmisítsd meg!a CD-ket törd el
2010. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elővigyázatosságból én széttörném a CD-ket , meg azokat amiken adatok vannak.Tedd te is így:)
2010. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem alap, hogy mielőtt kidobsz valami összetöröd vagy eltéped.
2010. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kidobásra ítélt CD-ket én szét szoktam lőni légpuskával. De a széttörés is jó.
2010. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rakd be a mikróba a Cd-t!:D
2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, megvan kb az összes dolgozatom ált isk 1. osztalytol gimi végéig, mit kezdjek velük? Gondoltam az esszéket megtartom de az ilyen teszteket meg iyleneket kidobom. Na és azt akkor égessük pl?
2010. máj. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!