Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok ti hogy választottok párt?

Srácok ti hogy választottok párt?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem az lenne hogy melyik lány lenne nektek szimpatikusabb?

Egy olyan akin van 10kg vakolat kint van mindene vagy egy olyan aki smink nélkül is tudja önmagát adni, tud szeretni, esetleg meg tud főzni bármit viszont igenis nagy szája van ha neki valami nem tetszik (bárkivel szemben)!?


Egyébként rám a második igaz!

20/L


2017. jún. 24. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, téged választottalak. Indulhatsz, privátban adom a címet.
2017. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) velem csak annyi baj van hogy hiába vagyok 20éves annyira baba arcom van hogy sokszor 15nek néznek:((
2017. jún. 24. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen te,hányingerem van a vakolatos lányoktól
2017. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) kiváncsi vagyok még sok ember véleményére mert igazából mindenhol azt látni hogy mindenkinek az kell akit előszőr leirtam! :/
2017. jún. 24. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:

"mert igazából mindenhol azt látni hogy mindenkinek az kell akit előszőr leirtam!"


Baromság. A baj az, hogy te olyan helyeken "tájékozódsz", ahol az az elvárás. Jó eséllyel te is azon nők közé tartozol, aki azokat a "pasikákat" vadássza, akiknek a plázacicák kellenek, és észre sem veszi azokat, akik a másik fajtára vágynak.

2017. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem azokat a pasikat "vadászom" mivel nálam nem az a fontos hogy minél több pénze legyen, meg minél jobban ki legyen gyúrva, meg kocsija legyen esetleg háza stb.. tartózkodom az ilyen emberektől. De mindenhol azt látni és a normálisabb pasik meg kapcsolat nélkül is el vannak vagyis a legtöbbje mivel ők sem igazán veszik észre az ilyen lányokat/nőket!
2017. jún. 24. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:

"De mindenhol azt látni"

Hol, vazze? A tévében, naná. De ha neked ez a mindenhol, már régen rossz. Otthon, családban is ezt látod? Az viszont tényleg nagyon szomorú.


"és a normálisabb pasik meg kapcsolat nélkül is el vannak vagyis a legtöbbje"

Hány ilyen általad normálisnak tartott "pasit" ismersz? (Zárójelben súgom meg, egy tisztességes férfinak hányingere van már attól, ha egy nő lepasizza.) Mert kétlem, hogy a többséget ismernéd. Szerintem csak pár példány alapján általánosítasz.


"mivel ők sem igazán veszik észre az ilyen lányokat/nőket!"

És ezt honnan veszed? Sokan észreveszik az "ilyen" lányokat/nőket, csak nem fognak egyből lerohanni, hogy "sziacicakőkóla?"

2017. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

11:20 sajnálom nem tudom telefonról hogy kell képet küldeni:/


Utolsó nem ezt látom itthon és tudod nem az az életem hogy agybutító műsorokat nézek a tvben.. mindenkinek van saját véleménye..

2017. jún. 24. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!