Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban a 11 év...

Egy párkapcsolatban a 11 év az sok?

Figyelt kérdés
Megengedhető, vagy inkább már ne?

2017. jún. 25. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány évesek vagytok.

Nálunk például a férjem 10 évvel idősebb nálam, ez semmilyen problémát nem okoz, sőt. A velem egykorúakkal sosem tudtam mit kezdeni, amúgy engem folyamatosan 50 évesnek néznek, mert dagi vagyok, a 43 éves férjemet meg harmincasnak...

2017. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A párom 31 lesz jövő hónapban, én márciusban töltöttem a 19-et. 2,5 éve vagyunk együtt, úgy, hogy távkapcsolatnak indult, szóval nekünk emiatt volt inkább nehéz.

Mindig is az érettebb pasikhoz vonzódtam, de a sors hozott össze minket egy beszélgetős oldalon, szóval nem szándékosan alakult így. A korosztályomtól hányingert kapok. Ha te jól érzed magad vele, nem számít semmi más. Ne foglalkozz mások véleményével. Csak legyetek boldogok, mert egyszer élünk.

2017. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!