Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jurassic...

Mi a véleményetek a Jurassic World-ről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Jurassic World-ről? Nos, az Indominus rex nagyon el lett túlozva... nem lehet ennyire intelligens egy dinoszaurusz... mellesleg amikor az ankylosaurus eltalálta a farokbuzogányával akkor a földre kellett volna esnie, még egy ekkora állatnak is nehéz védekeznie az ankylosaurusszal szemben. Mellesleg 5 apatosaurust kinyírt egyszerre, és a film végefelé nem bír el egy t-rexszel és 4 ,,velociraptorral"? Elég fura. Mellesleg a mosasaurus nagyobb mint egy kékbálna, pedig valójában maximum 18 méteres... ezeket leszámítva szerintem nem lett rossz film, nekem tetszett.
2017. jún. 25. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mellesleg a mosasaurus nagyobb mint egy kékbálna, pedig valójában maximum 18 méteres..."


A film nem törekszik tudományos kitüntetésekre, el is hangzik, hogy ha a parkban lévő dinoszauruszok DNS-ét nem szabták volna át, akkor senkit sem érdekelnének. Ez egy - véleményem szerint - okos húzás volt a készítők részéről, így büntetlenül lehet "személyre szabni" az állatokat, szinte bármilyen túlzás vagy pontatlanság belefér.

Amúgy nekem tetszett a film.

2017. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, ezt el is felejtettem :D Egyébként nekem is tetszett.

Csak az indominust tényleg rohadtul eltúlozták... pl az mi már, hogy rákapart a falra, mintha kiszökött volna, meg el tudja rejteni magát a hőkamerák elől, és bementek leellenőrizni hogy tényleg kiszökött-e, és közben ott volt, arra várt hogy bemenjenek hozzá és megölje őket... ez talán még nagyobb túlzás mint amikor a Jurassic Park 3-ban a raptorok kinyitották az ajtót :D Meg volt egy olyan jelenet is ahol 5 döglött apatosaurus feküdt egy helyen, és azokat is ő ölte meg... na ez is erős túlzás, mivel egy apatosaurus is valószínűleg feltörölné a padlót egy tyrannosaurusszal is. Meg amikor az ankylosaurusszal harcolt akkor meg kellett volna hátrálnia, szerintem egy ankylosaurus van olyan veszélyes mint egy triceratops vagy egy stegosaurus. De hát mindegyik JP filmben vannak hibák, bakik :D

2017. jún. 25. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!