Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy vettem...

Szerintetek gáz, hogy vettem egy hajvasalót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, rocker vagyok, jó hosszú is a hajam, csak hát nem vagyok megelégedve vele mert göndör, de legalábbis hullámos, és így nem szeretem. Viszont régebben kivasalta tesóm a hajam és láttam, hogy totál úgy néz ki mint amilyet világ életembe akartam. Vettem is egy hajvasalót, de ugyanakkor bennem van, hogy ez elég b*zis dolog, mielőtt kivasalták, azt mondtam, hogy milyen gáz már az aki srác létére vasalja a haját stb..

Ti mit gondoltok erről? Az én sztorimból? Meg úgy általában arról a srácról aki vasalja a haját?


2010. máj. 19. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gáznak éppen nem gáz, ha egy srác vasalja a haját (nekem ugyan egy kicsit fura, ne de hát...) ha TE úgy vagy kibékülve a hajaddal, ha szép egyenes, akkor nyugodtan használd a hajvasalót, és ne foglalkozz mások véleményével. elsősorban magának akar az ember tetszeni, és utána másoknak. :)
2010. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne már gáz? Hülyeség.
2010. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nem kell feltétlenül igénytelennek lenni, mert valaki rocker. Ha úgy jobban néz ki, meg jobban tetszik, akkor vasald.
2010. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jobb, mintha még disznózsírral is kenegetnéd :P

Szal érted?:D

2010. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is rocker vagyok, nekem is hosszú hajam van, nekem is hullámos. Én is szeretnék egyenes hajat, de azért hajvasalót nem vennék :D

Szerintem a "rockerséghez" hozzátartozik az is, hogy az ember nem annyira igényes a kinézetése. Kopott bakancs, kopott kabát, zsíros haj, stb.

Viszont azt is elismerem, hogy egyes rock sztárok kinézete mögött bőven több van egy sima hajvasalásnál.


Összességében, bár én nem élnék vele, szerintem nem gáz. Bőven belefér, ha azt veszed, hogy egy sima punk is mennyit pepecsel a hajával. Azért fesztiválokra ne vidd magaddal :D

2010. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kösz szépen mindenkinek :D

Fesztiválra biztos nem, holnap lesz PaFe, biztos, hogy ilyeneket nem vinnék magammal :D

2010. máj. 19. 23:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Aztán te büszke lehetsz a zsíros hajadra... undorító...
2010. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

23:38 :DDD

Amúgy attól, hogy valaki rocker, még lehet (kell is!!!) igényes. Szóval azért zsírosak ne legyetek. :D A kopott cuccok, ha nem olyan 'kukából szedett', akkor az jó, avval nincs baj, de a zsíros haj azért durva. :D

2010. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A rockerek igényesek, higgyétek el :D

Amúgy szerintem nem lehet annyira gáz az a hullámos haj ? Kell egy kis változatosság, mindenki egyenruhában, egyenhajban feszít...

2010. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, nem kell kérdőjel
2010. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!