Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KPOP FANOK! 101 produce-t ki...

KPOP FANOK! 101 produce-t ki ismeri? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Ugye itt a lányok versengenek egymással de van az a Kim So Hye lány aki kb enekelni sem tud meg táncolni az elejétől fogva. Voltak nála sokkal jobban éneklő lányok rengetegen mégis ő került be a csapatba. Ez hogy lehet?

#lány #ének #tánc #K-pop #101 produce
2017. jún. 28. 03:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést! Produce 101*
2017. jún. 28. 03:07
 2/3 anonim ***** válasza:
A közönség szavazatával.
2017. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eléggé beleástam magamat mind a két évadba is.

SoHye-t szerintem elsősorban megszánták, illetve sokan tudtak vele azonosulni.

Ugye, ő színészetet tanult azelőtt, semmilyen idolos dologhoz köze se volt a műsor elkezdéséig (értem itt: a táncot és az éneket). Ha megnézed az első rangsorolási produkcióját, láthatod, hogy egyszerűen tényleg rossz volt. Ez nagyon meglátszott a többi trainer arcán is.

Kicsit elkezdték kiközösíteni, vagy megvetni. Jöttek az anti-fanok, akik őt szidták. Erre jött a védőbagázs, és SoHye népszerűsége elkezdett nőni. Az utálat ebben a műsorban jó is, meg nagyon rossz is.

Vagyis visszatérve, volt egy bénácska lányunk kicsit elalló fogakkal, és kiközösítve. Sokan meglátták benne magukat, ő volt ebben az évadban az a karakter akivel az emberek tudtak azonosulni.

Majd amikor még a tánctanár is leszidta, és megkérdezte tőle ,hogy 'SoHye, te tényleg énekessé akarsz válni'? Akkor szerintem neki is leesett, hogy ide több kell, mint aegyo és mosolygás. Akkor egy éjszaka alatt megtudta tanulni a táncot. Evvel bízonyítva, hogy ha igazán akarja, akkor képes rá (ez viszont igazolja azt is, hogy az óminozus eset előtt, nem fektette be a 100%-át, vagy csak az ő 100%-a kevés volt a többiekéhez képest). SoHye magasrepülése itt kezdődött el ténylegesen, sok szidás egyenlő volt a támogatásaival is.

Nem vagyok az utálója sem, de nem is vagyok a támogatója. Szerintem sok, sokkal tehetségesebb lány volt abban az évadban, aki méltóbb lett volna arra helyre. De már így alakult, SoHye ahhoz képest szerintem elég szépen tette a dolgát. Nagyon megköszönhet minden Sejeongnak, aki felkarolta, és segítette végig az útján.

Kérdező! Ha bármi kérdésed van még, szívesen válaszolok:)

2017. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!