Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A wish-ről kinek mi a vélemény...

A wish-ről kinek mi a véleménye? Megbízható?

Figyelt kérdés
Találtam ugyanilyen kérdéseket, de azok régiek, és fogalmam sincs, hogy változott-e azóta. Szeretnék egy telefontokot venni, Galaxy J3-ra. 535 Ft, a szállítás 273 Ft. Mennyire bízhatok abban, hogy gond nélkül megjön a csomagom? Elsőre azt gondoltam, hogy túl szép, hogy igaz legyen... aki mostanában rendelt, elmondaná a tapasztalatait? :)

2017. jún. 28. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Irtó olcsóak a kínai tömeggyártott dolgok. Ugyebár itthon úgy veszel mindent hogy az eladó ráteszi a saját hasznát plusz még ott van a 27% áfakötelezettség is. Ha külföldről rendelsz áfahatár alatt (25 euró), akkor semmit nem fizetsz, így jön ki az olcsó ár.


99% hogy megkapod azt amit rendelsz. Ha nem, akkor élsz a panaszlehetőséggel és visszakapod a pénzed. Csak arra figyelj hogy a becsült szállítási idő nem kötelezvény vagy szabály vagy törvény és ne kezdj el reklamálni ha nem ért oda a becsült időben a csomagod. Az eladó nem tud semmit kezdeni azzal hogy lassan érkezik meg a világ másik felére a termék, vagy le van terhelve a posta, mégis őt baszogatják érte.

2017. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2017. jún. 28. 16:49
 3/10 feketenes válasza:
97%
Én mostanában szoktam rá a Wishre a gyerekek miatt. Mindig PayPal-al fizetek. Rendeltem már több telefontokot, apró műszaki cikkeket, horgász cuccot, apró konyhai "kacatot", varrógéphez talpakat.Nem szoktam túl drága termékeket rendelni, max 2000 Ft. Nekem még idáig minden rendelésem meg jött rendbe és működik is. Egyetlen termék tört el, de azt a postás tuszkolta bele a postaládába, de még az is működik funkcionálisan :-) Érdemes elolvasni az értékeléseket. És a Wisnek is van egy pipa jele a kép alatt (cakkos karikában) ha bevizsgálta a terméket. Érdemes mindig legalább 98%-os minősítésű bolttól vásárolni.Sok sikert kívánok :-)
2017. jún. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sok olcsó pár dolláros terméket rendeltem, javarészt kisebb tárgyakat, pénztárcát, telefontokot, szerszámgéphez kiegészítőket, elemlámpát, többnyire olyan dolgokat amit idehaza nem tudok megvásárolni maximum webshopba de azért közel 100 ft szállítási költséget kiadni egy olyan termékért amit fele annyiért megveszek a wish oldalon úgy hogy benne van a szállítási költség is, és ezzel legalább 1500-2000 forintot megspóroltam sok terméknél. Persze vannak olyan termékek amik maximum 500 ft-al olcsóbbak mint a helyi 99 ftos boltban így azért nem rendelem meg főleg látatlanba. De vettem ott már UV ragasztót amit reklámoznak és idehaza 3-5 ezer forint wish-en szállítással együtt került 1000 ft-ba és arra amire kellett, műanyag ragasztásra meg egy törött fapuzzle megragasztásához például kiváló, még az autóm kesztűtartó zsanérja tört ketté azt is jól megragasztotta, tudtam csiszolni és így tökéletes lett az eredmény noproblemo. Persze ruhákat nem igazán érdemes rendelni, azokra nagyon sok panaszt olvasok, és hallottam is ismerősöktől 10 ruharendelésből maximum fél az ami oké. Én payPal-al fizetek úgy hogy a pénznemet dollárra váltom át vásárláskor és eddig semmi problémám nem volt belőle. Egy olyan termékem volt ami még nem érkezett meg és mai napon járt le a határidő, de egy ismerősöm aki már elég régóta vásárolgat onnan mondta hogy még várjak egy hetet mert lehet hogy a Magyar posta ül még rajta, vagy valahol megakadt szállításnál mert az olcsó levélküldeményeknél nem a legjobb a nyomon követés. De mondta hogy várjak még pár napot aztán utána jelezzem hogy nem jött meg a cucc, akkor szoktak kérni egy hét türelmet, és ha továbbra se jön meg, visszaadják a pénzt, és ha esetleg mégis megérkezik a termék akkor az a cég ajándéka. Havernál ez így volt ő kétszer járt így közel 100 rendelésből, szerinte ez így rendben van, és nekem is ez a véleményem.

Én eddig nem csalódtam bennük.

2017. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. júl. 4. 15:42
 6/10 anonim válasza:

Sziasztok.Bocsi tudom nem szabadna kommentként kérdést feltenni de...

Valaki rendelt már xboxot vagy pst vagy ahhoz valami tartozékot,jó minőségű volt,azt kaptad amit kértél?Kérlek valaki segítsen nagyon kéne egy Xbox one és nem vagyok benne biztos hogy ez biztonságos.

2018. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél nagy értékű dolgot. Ugyanúgy ki kell fizetned rá a 27% áfát, esetleg még vámot is, és garanciát nem kapsz. Plusz Wish esetén lehet valami gagyi utánzatot kapsz, nem az eredeti konzolt. Ha irreálisan olcsó valami, akkor az nem igazi.
2018. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
szélhámos cég. egy ideig visszafizetik a meg nem érkezett termékek árát, de aztán egy idő után nem hajlandóak. és csak áll benne a pénz. a teló tokok fél évet sem bírnak ki és szétszakadnak. az üvegfóliák több rendelésnél egy db törötten érkezett. a 10 db-os zokni csomag helyett 1 pár zoknit küldtek csak. rossz memóriakártyát küldtek, selejt videokártyát küldtek. egy ideig visszafizetik a pénzt, de aztán gondolnak egyet és utánna már nem fizetnek vissza semmit.
2019. jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én kettő tokot rendeltem, kiválóak fél év utan is, karc mentesen, sérülés mentesen jöttek meg. Tesóm álomfogót, evőpálcikát, parókát, ledet és még sok más dolgot rendelt de mind hibátlanul érkezett meg hozzánk, panaszra nem volt okunk eddig soha.
2020. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rara2 válasza:
Én most rendeltem először de ruhát nem érdemes mert sokan mondták hogy nem érkezett meg vagy valami baja van, érdemesebb olyan dolgokat rendelni ami előfordul más boltba/webshop-ban is de pl ott drágább, wishen meg olcsóbban meg tudod venni.
2020. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!