Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg a lakcímét...

Hogyan tudhatom meg a lakcímét? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom a nevét és, hogy melyik városban lakik, de nem tudom a lakcímét és megkérdezni sem tudom tőle. A telefonkönyvet már próbáltam. Van valami ötletetek, hogy hogyan tudhatnám meg a lakcímét?

2017. jún. 28. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj a kormányablakhoz, ha van elfogadható okod a kereséséhez
2017. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy az önkormányzathoz, akik írnak egy levelet neki a nevedben.

3000 Ft.

2017. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat, de nem hivatalos ügyhöz kell😂
2017. jún. 29. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

Nem kell megindokolnod, hogy miért akarsz levelet írni.

2017. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világos! A dolog úgy működik, hogy te beadsz egy keresési kérelmet. Úgy tudom, indokolni is kell, de nembiztos. Ha igen, haverok voltunk kielégítő. Megadsz minden ismert adatot. Ez alapján mevindulhat a keresés. Ha megtalálják, ő kap éftrsítést arról, bogy keresed. Az ő döntése, hogy akar e veled kapcsolatba lépni. Ha nem, akkor keresés eredménytelen lesz a válasz.
2017. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!