Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A. R. M. Y. K miért van ez?

A. R. M. Y. K miért van ez?

Figyelt kérdés

A BTS-t miért nem hívjék meg a weekly idolba? vagyis szokták őket hívni de nincsenek annyit a műsorban mint pl a GOT7?

a bválaszokat előre is köszönöm :-)



2017. jún. 29. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostanában eleg sok dolguk volt pl.:turné, billboard aztan most elvileg comeback-re készülnek.Ebben az evben alig voltak otthon Koreaban ha ugy nézzük.Lehet hogy majd később lesznek meg meghívva de egy csomó másik showban is szerepelnek.Erre az evre annyit tudok mondani hogy túl eseménydús volt nekik az előző èvben nem tudom miért nem szerepeltek.Már az ASC-ban sem voltak egy ideje.
2017. jún. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is észrevettem hogy milyen eseménydús év ez nekik a többihez képest a depütálásuk óta követem őket és amikor visszagondolok arra hogy mennyiminden történt velük az évek során akkor elkap a sírhatnék olyan büszke vagyok rájuk. Igen én is észrevettem hogy nem voltak egy jó ideje az ASC-ben se.
2017. jún. 29. 05:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában rookie, fiatalabb bandák mennek a weekly idolba. Persze nem csak ők mennek, de ez a jellemzőbb. A GOT7 egy évvel később debütált. Valamint igen, a BTS be van táblázva sok sok programmal.
2017. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2017. jún. 29. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!