Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok beszélgetni hajlékta...

Szoktatok beszélgetni hajléktalanokkal?

Figyelt kérdés
Én a Teszko parkolóban szoktam beszélgetni néha mikor egyedül megyek vásárolni és nem kell sietnem haza.Odaadom a kocsit neki mert én tudom nélkülözni azt a 100 forintot és rajta pedig segítek.Látom rajta hogy nem alkoholista és hogy nem piára kell neki.Cserébe beszélgetek vele 10-20 percet vagy néha többet is és megmondom hogy elgondolkodtató beszélgetések ezek.
2010. máj. 20. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm ez jó... én is beszélgetnék csakhát félek tölük kicsit és nem lehet tudni melyik nem alkoholista bunkó :(
2010. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam:Dvan egy két jó arc hajléktalan:D
2010. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én eddig csak egy félig-meddig hajléktalan kutyással beszélgettem.

Volt még lakása, de minden közművet kikapcsoltak nála.

Nem tudom, hogy azóta mi lett vele.

Mindenesetre teljesen le volt épülve szellemileg.


Általában én nem adok senkinek pénzt, mert azok a hajléktalanok, akiket én látok, mind piára költötték, amit korábban adtam nekik.


Egy "friss" hajléktalan pedig elküldött a qurva anyámba mert nem adtam neki pénzt, aztán más adott, és beült a kocsmába!


Arról nem is beszélve, hogy én a 100 forintot inkább az éhező madaraknak adom az utcán, azok legalább nem pofáznak vissza, ha nem tetszik valami.

2010. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze olyannal beszélgetek aki egyedül van és nem kell tartanom tőle meg nem bűzlik az alkoholtól.Mesélte hogy mások is szoktak vele beszélgetni héha.
2010. máj. 20. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
igen a barátaim" van egy erdő arra ahol lakok és szerintem nem félelmetesek meg ilyenek sajnálom őket,van elég gondjuk... mért tegyek rá egy lapáttal ugy hogy "félek" tőlük.
2010. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
volt már rá példa..:D
2010. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!