Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy dolgot megváltoztathatn...

Ha egy dolgot megváltoztathatnál a történelemben, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2. vh-t a németek és szövetségeseik nyerjék meg.
2017. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szocializmusban születnék
2017. jún. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán az lett volna a legjobb, ha Atlantisz lakói megmenekülnek, a kultúrájukkal együtt.

Ha nem, akkor meg a tatárdúlásnak kellett volna egy az egyben elmaradnia.

2017. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Betiltanám a hülyeséget és az egész világon a görög kori demokráciát állítanám vissza. t.i. hogy csak akik már letettek valamit az asztalra, azok szavazhatnak, nem pedig mindegyik hülye.
2017. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A dolog úgy áll hogy ezt már eljátszottuk egyszer. Én Atlantiszban születtem, de az országom háborúba keveredett a Mu birodalommal, voltak atomfegyverek is, meg baktériumfegyverek, minden. Szóval kitört a világháború, és totál elpusztult az egész Föld, csak néhányan maradtunk életben egy bunker mélyén. (Oké, lehet hogy voltak más bunkerek is, nem tudom). És akkor eszembe jutott hogy van egy kísérleti felfedezés, amit mnég senki nem próbált ki: az időutazás. Azért nem lett még kipróbálva mert még nem készült el teljesen az időgép. Nekiálltunk pár haverral, volt időnk ott a bun kerban, megcsináltuk. És felmerült a kérdés, hogy csak EGY dolgot változtathatunk meg a történelemben, mert csak egy utazásra jó a gép, mit csináljunk... Mindenki nagyon beteg volt már odalent a bunkerben, én lettem kijelölve időutazásra, mint legegészségesebb, be is oltottak mindenfélével, mondták tehetek bármit de a Föld ne pusztuljon el, azt mentsem meg! Na, visszamentem, egy kis taktikai atomtöltettel. Azt feltobbantottam Antalntisz legnagyobb vulkánjának kráterében távirányítással. A vulkán a tengerpart közelében volt. A robbanás után beömlött oda a sok víz is, lett hatalmas gőz, robbanás, szökőár, minden... Atlantisznak vége lett. És ez még akkor lett amikor még a Mu birodalom se alakult ki, szóval Atlantisz fejlődésének kezdetén.


Tehát, épp a MAI kor az ami másképp alakult mint az „igazi” történelem! Erre én magam vagyok a tanú! A mai kor igenis jobb mint a régi, mert még nem pusztult el a Föld!


Ja, és hogy én magam... Az időgéppel csak a múltba lehetett egyszer utazni, de lehetett egyszer a jövőbe is, eljöttem ide hogy körülnézzek, mi lett a tettem következménye... Hát, legalábbis még él a Föld, szóval ahhoz képest ami volt tényleg minden oké!


Lécci ne változtassatok rajta mert lehet hogy sokkal rosszabb lesz megint...

2017. júl. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Trianont.
2017. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szent István és Koppány vezér egyetértésben,kompromisszumokkal együtt uralkodnak, létrehozva egy kiegyensúlyozott magyar államot.
2017. szept. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!