Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet terhességi ultrahan...

Hogy lehet terhességi ultrahangot hamisítani?

Figyelt kérdés
Az egyik volt legjobb barátnőm állítólagos terhes és megmutatta az ultrahangos képét. Ismerősöm pedig felismerte hogy ez hamis. Kiakadtam teljesen, mert egy ilyen szép dologgal nem lehet viccelni. Felhívtam a barátnőm ő pedig tagadta. De aztán kiderült hogy a párja miatt csinálta ezt az egészet. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudták ennyire jól meghamisítani?

2017. jún. 30. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint nem az ultrahangot hamisította, nem denevér ő.

Hanem a fényképet.

Azt meg úgy lehet hamisítani, mint minden más képet.

Sőt: sokkal egyszerűbb. Szinte bármilyen képet használhat, mert kevés férfi ismeri a kedvese hasát belülről, ultrahanggal leképezve.

Más fényképe (pl. a terhes hasáról) sokkal gyanúsabb lenne :-)

2017. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy lehet a képet meghamisítani? Mert én ehhez nem értek. És úgy tudom hogy a kép kicsit vastag, keményebb mint egy papírlap.
2017. jún. 30. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondom: nyilván egy másik nő képét használta, aki terhes volt.

Vagy te felismered, hogy kinek a hasát mutatják belülről?

2017. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, hát ez így durva. Még jó hogy nem beszélek a Nikivel. Legjobb barátnőm volt.
2017. jún. 30. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!