Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy régebbi...

Mit tegyek ha egy régebbi barátom anyukája erőlteti a barátságot köztem és a régebbi barátom között?

Figyelt kérdés
Régebbi barátomat nevezzük most Ákosnak, még általános 1-6 osztályokban volt a barátom, most is jóban vagyunk, de már nem beszélünk egymással, neki is van új barátja, nekem is.Az anyukája mindig elhív engem vagy lepasszolja hozzánk Ákost,(5/2 az alkalom amikor az utóbbi történik, szóval félreértés ne essék, nem szokta csak úgy lepasszolni hozzánk minden ok nélkül) 6. óta sokszor elhívott engem amit nem utasíthatunk vissza, mert azzal megsértenénk őt, most a napokban elhívott megint, de visszautasítottuk mert amikor náluk lettem volna, akkor családi nyaraláson vagyok.Tegnap felhívta a szüleim hogy akkor jöjjön hozzánk Ákos most hétvégére, szüleim pedig mint mindig, nem utasíthatják ezt vissza mivel a sok meghívásuk miatt már így is tartozunk nekik.A tavalyi nyaram fele ezzel ment el, sokkal szívesebben lettem volna otthon.Most megyek gimnáziumba, ez a második év hogy ez van.Hogyan lehetne ezt megoldani?

2017. júl. 1. 14:06
 1/2 szántóvető ***** válasza:
őszinteséggel.
2017. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bok Globule ***** válasza:
Keress más barátokat.
2017. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!