Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb lány barát anyukája...

Legjobb lány barát anyukája tabu? Tönkreteheti a barátságot?

Figyelt kérdés
19F és L, 42N.
2015. okt. 23. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy a lányt otthagyta kiskorába az apja, és a környezetében te vagy a legférfiasabb és leggondoskodóbb akire apa figuraként tekinthet, ám szexuálisan nem vonzódik hozzád.

Sok sikert.

2015. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha ez zavarja barátodat, eléggé kretén.

Csak kapcsolatban szereplő 2 ember dolga.

2015. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem simán. A legjobb barátod egyszercsak a nevelőapád lesz... ráadásul egykorúak vagytok... bizarr.
2015. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint rá akarsz mozdulni az anyjára?
2015. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 4

Ez a terv, már csókolóztunk.

2015. okt. 23. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom..Szerintem ez beteges. De az is, hogy a többi válaszoló szerint ebben nincs semmi kivetni való...

Mi van mostanában az emberekkel?..

17/L

2015. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a lány mit gondolna, de az biztos, hogy én teljesen kikészülnék, ha a legjobb barátom összejönne az édesanyámmal... Már azt el elképzelhetetlennek tartom, hogy egy korombeli fiúval járjon, szerintem (és szerencsére szerinte is) ekkora korkülönbség nem éppen egészséges...
2015. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú életű ugyan nem lenne a kapcsolatotok az édesanyjával, viszont felejthetetlen élmény lenne. Egy tapasztalt, érett nőtől rengeteget tanulhatsz, csakis a hasznodra válhat. Lehet, hogy azt a barátodat elveszted, de ezért cserébe megéri.
2015. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Döntsd el te, hogy neked tabu-e vagy sem. Csakhogy tudd, mit veszítesz: a kiscsaj tuti, hogy berágna. De én drukkolok neked.
2015. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok lány azért akar meleg fiúbarátot, mert félnek, hogy a hetero barátok rámozdulnak... az anyukájukra. Csak mert ez is kérdés szokott lenni errefelé.
2015. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!