Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten valaki tud mondani...

Budapesten valaki tud mondani egy olyan panelt aminek a tetejére fel lehet menni?

Figyelt kérdés
esetleg fel tudna valaki engedni? :) volt már hasonló kérdés itt,tudom, de máshol nem lehet kérdezni. 2 napig vagyok a városban és, egy 20 éves lány régi álmát(mármint,az enyémet ;)) teljesíteni valaki azzal,ha tudna mondani egy ilyen helyet. Csak szeretném a csendet,a magasságot élvezni kicsit!

2017. júl. 2. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a Bazilika kilátójába menj fel. Legmagasabb épület, a város közepén van, így minden látható, amit látni érdemes, van lift, de lépcsőzhetsz is. És még legális is. Szerintem kihagyhatatlan.
2017. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet,de,igazából az a problémám vele,hogy sokan vannak ott,és nagyon hangos. Azért örülnék valami csendesebb,nyugodtabb helynek,pl egy tetőnek,hogy ha fél óráig is állok ott,akkor se zavarjak senkit :)
2017. júl. 2. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Látod, most sajnálhatod igazán, h nem lettél kéményseprő. Azok mindenféle, kéménnyel rendelkező panel (és egyéb) ház tetejére felmehetnek. Az ám az élet!
2017. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óriáskerék az Erzsébet téren? Ott csönd van a kabinokban.
2017. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!