Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok a Titkot? Amiben az...

Láttátok a Titkot? Amiben az áll írd le amit szeretnél és az beteljesül.

Figyelt kérdés
Nem ebből az okból de írtam listát korábban nem régen de nem is mostanában.Nem tudom pontosan mikor de írtam.Leírtam azokat a lábbeliket,ruházatokat amiket nagyon szerettem volna hogy meglegyen.Még mindig van néhány ami nem sikerült belőle,de nem ez a lényeg.Szép lassan sorba huzkodtam ki a dolgokat mert egyre több mindenhez hozzájutottam.Valaki kidobta,kaptam,megvették nekem.Én nem tudtam hogy elhiggyem e ezt a leírom meglesz dolgot,de.Pl nem voltak farmereim,toppjaim,hosszúujjuk,pólók,cipő,csizma,kabát stb .Tehát volt max3 db ruha a szekrényemben és most szinte néhány darab kivételével majdnem tele a szekrênyem.Emellett imádkoztam is.Nem furi hogy most tavasz végén volt 3 db ruhám ténleg rosszul álltam és most már kishíján tele a szekrény?Értitek nem tudom felfogni hogy vagy az égiek áldottak meg ennyire vagy a szerencse.Sírni tudnék örömömben.Lehet hogy valakinek ez semmi hogy vannak cuccai mert természetesnek veszik de én nem.Hálás vagyok az Istennek hogy megsegített és kilábaltam a ruhaproblémából.:)
2017. júl. 4. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit visszaszállva a földre: ha létezne a jó dolgok bevonzása és az imádkozás (valakihez/valamihez), akkor nem lennének beteg emberek, éhezés, háborúk, terrorcselekmények, szegénység.


A "Titok" és egyéb ilyen motivációs dolgok arra jók hogy a pozitív gondolkodást erősítsék meg benned és a tenni akarást, de ettől többet nem csinál (ha bezárod magad a lakásba és nem kommunikálsz senkivel és nem is csinálsz semmit azon kívül hogy leírod egy lapra hogy te milliomos akarsz lenni, garantáltan nem fog a szobába de még a ház elé sem varázsolódni egy bőröndnyi pénz - pedig a "Titok" azt hazudja/áltatja hogy ha valamire gondolsz az valóra válik). Ha logikusan és tényszerűen végiggondolod, biztos vannak olyan események amik eljutottak odáig hogy neked ruháid lettek. De ezek mind földi és reális események más emberek saját tevékenysége által, köztük a te saját közreműködéseddel.

2017. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatod nem világos.Alig volt ruhám és már szinte mindenem megvan amit leírtam csak egy két dolog hiányzik.És az is érdekes azokra is volt lehetőségem hogy meg vegyem őket csak nem figyeltem kellőléppen oda és igy mást vettem meg.Szerintem nem sok emberrel történik ilyen.Betegségek meg ezek azért vannak mert sajnos él az ördög is aki lerontja isten művét.
2017. júl. 4. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
"Valaki kidobta,kaptam,megvették nekem" - tehát nem az univerzum küldte, hanem más emberek saját akaratukból döntötték el hogy te azt megkapd. Az a bajod hogy valami természetfeletti jelenséget akarsz abba belelátni hogy más emberek hogyan viselkednek és döntenek. Nincs sem isten, sem ördög, csak az emberek és az ő döntéseik. Az a személy aki kidobta a ruháját, neki tartozol személyesen köszönettel és annak aki megvette, nem pedig egy kitalált szakállas bácsinak az égben.
2017. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó mindegy másképp látjuk a dolgokat.
2017. júl. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!