Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire szigorú a győri...

Mennyire szigorú a győri Kossuth Zsuzsa kollégium?

Figyelt kérdés
Az említett kollégiumról szeretnék egy jellemzést kapni, milyen lazák a felügyelők, milyen a közösség, mennyire szigorúak...?

2017. júl. 5. 21:08
 1/2 anonim válasza:
Szia. Az attól függ, melyik nevelőtanárt kapod. Van aki nagyon laza, és van aki nagyon szigorú. A közösség nagyon jó, szerintem lehetetlen nem beilleszkedni. Bár ez tőled is függ, sokan nagyon hamar otthagyják. Én csak jót tudok róla mondani.
2017. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én 2 éve járok oda, most lesz a harmadik évem, és annyit tudok mondani hogy tele van az iskola gyökerekkel. Nem beszélve arról hogy sok bent a biszexes lány is, illetve sok a drog. Ha ilyen környezetben szeretnél lenni, akkor menj oda. Ha nem, akkor meg egyértelműen javaslom hogy kerüld. Én idén hagytam ott.


L/17

2017. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!