Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iPON szállítással kapcsolat...

Az iPON szállítással kapcsolatban mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sűrgösbe kell egy bőrönd, amit az iponon néztem ki magamnak, de a várható kiszállításnak júli 21-et ír ki, én meg 22.-én utazom külföldre. Mennyire tartja az oldal azt az időpontot, amit várhatónak ír ki? Nem nagyon szoktam internetről rendelni, és eddig ha rendeltem (másik oldalakról) sosem tudták időben kihozni a csomagomat, így hát most eléggé izgulok emiatt. Nektek mi a tapasztalatotok? Az oldal hozza a beígért időpontot?

2017. júl. 7. 23:29
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Ez oldaltól függ de általában inkább később szokták hozni mint az ígért idő.

Bízz meg rokont, nagyon jó ismerőst vagy szomszédot hogy vegye át neked.

2017. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jajj bocsi félre olvastam XD

Tehát az hogy mikor hozzák az oldal függő.

Honnan hozzák akár elmehetsz érte és átveheted vagy hívd fel őket hogy pontosan mikorra hozzák és hogy lehet-e róla szó hogy hozzák hamarabb.

2017. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!