Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe rázzam le ezt...

Hogy a fenébe rázzam le ezt az idiótát? Fiúk ötleteket

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon durván rám van szállva.akkor arca van.. idegesít ahogy beszél velem lekezel néha néha meg mint a csaja volnék.mondtam neki h hagyjon de egyszerűen mintha a falnak beszélnék.elegem van belőle!! mondtam neki ezerszer de.... segítsetek mert kivagyok :(

mindketten 18 évesek vagyunk.msn törlés tiltás nem jött be mert mindig felvesz más címmel


2010. máj. 20. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
folytasd ezt tovább, majd megunja 1x
2010. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát ez durva.Szerintem egy ismerős pasiddal dumáld meg hogy tegyetek ugy mintha járnátok de pont előtta na ha akarjátok még smárolás is lehetne benne mert ugy hihetőbb.És azzal az idegesitő pasival közöld hogy van pasid vagy esetleg az 'álpasid' uszits rá hogy pl hagyjon neked békét mert te az ő csaja vagy stb.Ha több tanács kell dobj egy privát üzit
2010. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első nem hiszem :)

második huh ezek jók köszi bár nem tom, mert kiderülne h nem is és megint zaklatna.az a baj h nem érti meg egyáltalán :S

2010. máj. 20. 22:29
 4/12 anonim válasza:
2.vagyok még azt elfekejtettem 13/L
2010. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
elfelejtettem
2010. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A csajok az ilyen bunkókra buknak nem?? Mit számít már nektek a romantika igaz? Legyenek veletek minél bunkóbak azt már kész is... heh (tisztelet a kivétel!)

F/18

2010. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem érd el , hogy kiábránduljon belőled . Mutasd magadat a szemében egy olyan embernek , akivel sosem kezdene ki .

Most egy nagyon őrült ötlet ötlött hirtelen a fejembe : Turkálj az orrodban , csinálj egy galacsint a taknyodból és pöcköld a pofájára :D de ezt jó látványosan :D

undorító tudom , de ez frankón beválna :D


Sok sikert ! :)

22/f

2010. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megkell veretni valakivel az tuti használ :))
2010. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vicces, én kb 8 évesen csináltam ilyet XD
2010. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is zaklatott egy ilyen csak nekem régi pasim volt (mellesleg ő szakított) folyton azt hajtogatta hogy az volt élete legrosszabb döntése meg hogy adjak még egy esélyt de aztán elment a suliból.xD
2010. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!