Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szerepet játszik...

Milyen szerepet játszik Evelin a Bexi sorozatban?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 00:35
 1/2 Hannazs válasza:
100%
Bexi elensége volt régen.Másolat.Pí menedzselte, de az akkori Lexi rájött, hogy Körte (Bexi menedzsere) sokkkal jofejebb, mint Pí, és nem szeretne sorozatpopsztár lenni.Körtének volt más menedzseltje Nagy Márkon, és Bexin kívül. A Fogdbe Aszád.Lexiből Evelin lett, és csatlakozott a zenekarhoz. Ekkor belendült a zenekar ami etttől fogva gyerekzenéket írt.Remélem érthetően irtam le.
2017. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bexi replikája (másolta:haja, kora,lemez borító...) akit a kiadója azért szerződtetett le, hogy ha esetleg nem lenne sikeres Bexi második albuma az offline , akkor ott van Lexi(Evelin)6 a másik bevételi forrás, ha viszont mind kettejük száma nagy siker lesz , akkor két legyet ütnek egy csapásra , és jó sok pénzt keresnek. A sorozat elején nagyon nem szerették egymást , de a Londoni utazás után (közben) nagyon össze barátkoznak. Evelin(Lexi) szint vall Bexinek , Píről (Pápai Imre) eddigi menedzseréről és magáról, és segít Bexinek egy megbízásban. Megalakul az Evelin és a Fogd be Aszád formáció, minek a tagjai: Evelin(Lexi) , és Körte másik menedzseltettjei (Bexin és Nagy Márkon kívül) a Fogd be Aszád együttes. Lexi(Evelin) otthagyja eddigi menedzserét, Pít (Pápai Imre) és Körtéhez szerződik le az együttes tagja ként. Később az együttes gyerekzenekar lett.Nem tudom mennyire fogalmaztam bonyolultan, remélem érthető volt.:) :) :D
2018. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!